FacebookGoogle PlusLinkedInblog This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bucuresti

Romstal – Sediul Central, Bucuresti
Adresa: Sos.Vitan-Barzesti, nr.11A, sector 4
Contact: TEL.:021.332.09.01, 021.332.09.02, 0372 123 101 FAX.:021.332.09.04
E-mail: Vitan@romstal.ro
Orar:  LUNI-VINERI: 07:30 - 18:30
 SAMBATA: 07:30 - 18:00
 DUMINICA: INCHIS


Vizualizaţi Romstal – Sediul Central, Bucuresti pe o hartă mai mare

Romstal 1 Mai
Adresa: STR. CLUCERULUI, NR. 2 sector 1
Contact: TEL.:0372.123.146 FAX.:0217251543
E-mail: 1mai@romstal.ro
Orar: LUNI-VINERI: 08:00 – 17:30
SAMBATA: 08:00 – 14:00
DUMINICA: INCHIS

 


Vizualizaţi Romstal 1 Mai pe o hartă mai mare

Romstal Stefan cel Mare
Adresa: SOS. STEFAN CEL MARE, NR. 60A, BL. 41A
Contact: TEL.: 021-210.91.57, 0372 123 103 FAX.: 021-211.86.89
E-mail: Scm@romstal.ro
Orar: LUNI-VINERI: 08:00 – 18:30
SAMBATA: 08:00 – 18:00
DUMINICA: INCHIS


Vizualizaţi Romstal Stefan cel Mare pe o hartă mai mare

Romstal Pantelimon

Adresa: Bd-ul Biruintei nr. 99, Pantelimon

Contact: TEL.: 021.405.10.24;  0372.123.124
E-mail: Pantelimon@romstal.ro
Orar: LUNI-VINERI: 08.00-18.30
SAMBATA: 08.00-14.00
DUMINICA: INCHIS


Vizualizaţi Romstal Pantelimon pe o hartă mai mare

Romstal Drumul Taberei
Adresa: Bd. 1 Mai (fosta Compozitorilor), nr. 57-59, sector 6
Contact: TEL.: 021-725.15.44, 0372 123 102 FAX.: 021-725.15.43
E-mail: Drumultaberei@romstal.ro
Orar: LUNI-VINERI: 08:00 – 18:30
SAMBATA: 08:00 – 18:00
DUMINICA: INCHIS


Vizualizaţi Romstal Drumul Taberei pe o hartă mai mare

Romstal Fundeni
Adresa: Sos. Fundeni, nr. 17A
Contact: TEL.: 021-255.17.51; 021-255.17.52 0372 123 104 
E-mail: Fundeni@romstal.ro
Orar: LUNI-VINERI: 08:00 – 18:30
SAMBATA: 08:00 – 18:00
DUMINICA: INCHIS


Vizualizaţi Romstal Fundeni pe o hartă mai mare

Romstal Otopeni
Adresa: Calea Bucurestilor, nr. 166-168
Contact: TEL.: 0372 123 105 FAX.: 0372 879 571
E-mail: Otopeni@romstal.ro
Orar: LUNI-VINERI: 08:00 – 18:30
SAMBATA: 08:00 – 18:00
DUMINICA: INCHIS


Vizualizaţi Romstal Otopeni pe o hartă mai mare

Romstal Pipera, Ilfov

Adresa: Sos. Bucuresti Nord, nr. 18 Pipera Ilfov( cu intrare prin str Emil Racovita)

Contact: TEL.: 021.311.82.83    0372.123.116 FAX.: 021.311.82.84
E-mail: Pipera@romstal.ro
Orar:   LUNI-VINERI: 08:00 – 18:30
    SAMBATA: 08:00 – 18:00
    DUMINICA: INCHIS


Vizualizaţi Romstal Pipera, Ilfov pe o hartă mai mare

Romstal Mogosoaia
Adresa: Sos.Bucuresti-Targoviste. Nr.22B
Contact: TEL.: 0372 123 144
E-mail: dumitru.despina@romstal.ro
Orar: LUNI-VINERI: 08:00 – 18:30
SAMBATA: 08:00 – 18:00
DUMINICA: INCHIS

Vizualizaţi Romstal Mogosoaia pe o hartă mai mare

Romstal Calea Serban Voda
Adresa: Calea Serban Voda nr. 232, Bloc1,sector 4
Contact: Telefon    0372123164 Fax    0372123164
E-mail: marin.pandelica@romstal.ro
Orar: LUNI-VINERI: 08:00 – 17:30
SAMBATA: INCHIS
DUMINICA: INCHIS

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH